fotovoltaické elektrárny

Naše zkušenosti

Zákazníky si získáváme především kvalitou odvedené práce, rychlostí realizace i ochotou a lidským přístupem. Dokážeme vyřídit dotace, efektivně poradit s umístěním panelů a přiložit ruku k dílu, když se něco nedaří nebo drhne. Vždycky se rozumně domluvíme a najdeme skvělé řešení.

Náš přístup

Každá fotovoltaická elektrárna je unikátní řešení na míru. Pro majitele rodinného domu se značnou spotřebou se budeme snažit vymyslet řešení, které ho udělá téměř soběstačný. Firemním klientům poradíme, jak značně redukovat účty za elektřinu a skvělé řešení na míru navrhneme i starostům menších i velkých obcí.

Působíme nejen ve Středočeském kraji

Fotovoltaické elektrárny realizujeme po celé ČR. Sídlíme ve Středočeském kraji – takže pokud se budeme chtít podívat na ukázkové realizace, s potěšením vám odprezentujeme naše dílo především v našem regionu.

Náš tým

Jsme profesionálové s vytříbeným smyslem pro detail. Fotovoltaika je naším velkým koníčkem, a právě díky tomu se i v této nové oblasti neustále posouváme dál, zavádíme novinky a rozhodně neusínáme na vavřínech.