pro rodinný dům

Základní elektrárna

Při pohledu na stále rostoucí ceny elektřiny přemýšlíte o tom, jak svůj dům učinit co nejsoběstačnější? Proto vám dává smysl čistá fotovoltaická energie, díky které ušetříte a navíc pomůžete přírodě. Sluneční energie přinese celoroční úspory a pomůže vám v případě náhlých výpadků elektřiny.

Profesionální přístup a nejkvalitnější komponenty

Nabízíme kvalitní technologie a komponenty prémiových korporací. Navrhneme technické řešení, vypracujeme projekt, namontujeme solární panely včetně připojení na elektroinstalaci, zajistíme dotaci Nová zelená úsporám a postaráme se také o záruční a pozáruční servis.

Starosti s fotovoltaikou svěříte specialistům

Provedeme vás celým procesem pořízení fotovoltaické elektrárny. Prohlédneme si vaši nemovitost a navrhneme nejvhodnější technické řešení. Zpracujeme cenovou nabídku a vypracujeme projektovou dokumentaci. Už od podpisu smlouvy začneme řešit zpracování dotace Nová zelená úsporám a vaše připojení jako dodavatele do sítě. Do 3 měsíců od podpisu smlouvy nainstalujeme solární panely a připojíme elektrárnu k elektroinstalaci. Samozřejmostí je starost o záruční a pozáruční servis.

Provoz solární elektrárny přináší řadu výhod

Výrazná finanční úspora za elektřinu

Částečná či úplná energetická soběstačnost

Dotace z programu Nová zelená úsporám ve výši
245 000 Kč

Dlouhodobá životnost a záruka 5 až 25 let

Rychlá návratnost investice
Kvalitní ověřené technologie