Služby

Mám zájem o cenovou nabídku ZDARMA

Čištění střech

Představujeme SOLAR BIO CLEANER FORTE – profesionální čistič solárních panelů ve formě ultra silného koncentrátu. Je to nezbytný nástroj pro maximalizaci výkonu a životnosti solárních panelů.

SOLAR BIO CLEANER FORTE efektivně a snadno odstraňuje širokou škálu nečistot, jako je špína, smog, minerální, rostlinná a živočišná maziva, konzervační oleje a vosky, ptačí a hmyzí trus a další pevně usazené nečistoty. Je ideálním pomocníkem pro přípravu povrchu pro aplikaci nano ochrany, čímž zajišťuje maximální efektivitu a dlouhou životnost solárních panelů.

Pro optimální funkci a dlouhou životnost solárních panelů a fotovoltaických elektráren je nezbytné provádět pravidelné čištění.

Důrazy na čistotu se týkají
následujících aspektů

1. Zvýšení výkonu

Díky nano impregnaci přípravkem NanoSolar může dojít k navýšení výkonu solárních panelů až o 10 %. Tím se zvyšuje množství generované elektřiny a tedy i úspory na nákladech za energii.

2. Snížení nákladů na údržbu

Díky nano impregnaci se snižuje potřeba pravidelného mytí solárních panelů, což šetří čas i peníze. Ochranná vrstva přípravku NanoSolar totiž omezuje znečištění a usazování prachu a špíny.

3. Dlouhodobá ochrana

Nano impregnace přípravkem NanoSolar vytváří ochrannou vrstvu, která může vydržet až 60 měsíců v závislosti na míře mechanické zátěže a správné aplikaci. Tato dlouhodobá ochrana přispívá k prodloužení životnosti solárních panelů.

4. Ochrana proti mrazu a sněhu

Aplikace přípravku NanoSolar na solární panely také omezuje namrzání a přítomnost sněhu na povrchu panelů. To může být obzvlášť důležité v chladných klimatických podmínkách, kde může mráz a sníh snížit výkon solárních panelů.

5. Šetrnost vůči komponentům

Přípravek NanoSolar je šetrný ke všem komponentům solárního panelu, včetně skla, plastu, hliníku, silikonu a gumy. To znamená, že může být bezpečně použit na široké škále solárních panelů.

6. Ekologická šetrnost

Nano impregnace solárních panelů přípravkem NanoSolar je šetrná k životnímu prostředí. Přípravek je vyroben z modifikovaných hybridních nano.

Termovize

Pouze zdravé panely umí správně pracovat.

K optimalizaci výkonu a hledání vad na panelech využíváme termovizi.

Cenová nabídka zdarma

Zavolejte našim specialistům

Kancelář

Dotazy zákazníků, po - pá: 8 - 16 hod

+420 737 054 455

Help desk

Servis a poruchy

+420 775 699 048

Elektrárny

Rodinné domy

Bytové domy

Firmy

Ohřev vody

Obce

Servis

Dotace

Pro rodinné domy

Pro bytové domy

Pro firmy

Pro ohřev vody

O nás

Proč právě nás?

Služby

Servis

Reference

Partneři

Kontakty

Sledujte nás

také na sociálních sítích, vyplatí se to!

© 2024 Energosol s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů I Mapa stránek