Chytré řízení – řešení pro domácnost

Mikro elektrárna SOMI

Výkon 5,5 kWp + 10,24 kWh

Nejmenší solární fotovoltaické soupravy pro domácnosti od společnosti SOMI jsou cenově nejvýhodnější a nejjednodušší řešení pro domácí použití s nižší mírou soběstačnosti. Jsou ideální pro všechny domácnosti, které chtějí snížit náklady na energii pomocí účinného a čistého energetického systému.

Mini elektrárna SOMI

Výkon 7,7 kWp + 10,24 kWh

Solární fotovoltaické soupravy pro menší domy od společnosti SOMI jsou cenově výhodné a zároveň jedním z nejefektivnějších řešení pro domácí použití, které poskytuje vyšší míru energetické soběstačnosti. Jsou ideální pro všechny domácnosti, které chtějí snížit náklady na energii pomocí účinného a čistého energetického systému a dosáhnout vyššího stupně energetické nezávislosti

Standard elektrárna SOMI

Výkon 9,9 kWp + 10,24 kWh

Úplná elektrická nezávislost začíná zde. Společnost SOMI pečlivě navrhla a zkonstruovala všechny hotové solární systémy tak, aby jejich instalace byla rychlejší a jednodušší. Naše solární soupravy produkují nulové emise, jsou bezhlučné a vybavené řešením “balení vše v jednom” pro rychlou a snadnou instalaci. Součastí je akumulace do bateriového uložiště.

Spolupracujeme: